Quantum WR86-1448C | 14"W 48"D 86"H WR Wire Shelving Starter Kit | Chrome Plated Finish | NSF | 14" Deep
SKU Quantum WR86-1448C
by Quantum
Original price
  • Overall Depth: 14"
  • Overall Width: 48"
  • Overall Height: 86" with 4 wire shelves